Estetinis Plombavimas Klaipėdoje

Oct 31, 2023

Įvadas

Sveiki! Džiaugiamės, kad apsilankėte mūsų tinklalapyje! Jei ieškote kokybiško estetinio plombavimo Klaipėdoje, esate tinkamoje vietoje. Mūsų komanda nuolat siekia aukščiausios kokybės ir klientų pasitenkinimo, todėl pasitikėkite mumis ir gaukite profesionalių dantų gydytojų indėlį šypsenei, kurios niekada nesustos žavinti Jūsų aplinkinių!

Kas yra estetinis plombavimas?

Estetinis plombavimas yra moderni ir inovatyvi stomatologijos paslauga, kuri padeda atkurti dantų estetiką ir fonaciją. Tai procedūra, kurios metu pažeistas dantis arba kitas defektas pakeičiamas specialiu estetinės plombos materialu. Tokios plombos gali būti pagamintos iš kompozito arba keramikos ir yra spalvingos, todėl derinamos su natūralia dantų spalva.

Estetinio plombavimo privalumai

Estetinio plombavimo privalumų yra daugybė, todėl ši procedūra tampa vis populiaresnė. Čia yra tik keletas iš jų:

 • Graži šypsena: Estetinis plombavimas suteikia Jums gražią ir natūralią šypseną, todėl nebeturėsite jokių kompleksų dėl pažeistų arba deformuotų dantų.
 • Tvirtumas: Estetiniai plombavimai yra tvirtesni už ankstesnius amalgame pagrįstus metodus, taigi Jūsų dantys bus ne tik gražūs, bet ir patvarūs.
 • Didelis komfortas: Procedūra yra mažiau skausminga ir invazyvi, palyginti su kitais stomatologiniais gydymo metodais.
 • Gyvybingumas: Estetinės plombos yra atsparios įvairiems aplinkos veiksniams ir yra ilgaamžės, todėl ilgai galėsite džiaugtis savo puikiu šypsniu.

Kodėl pasirinkti mus?

Preidenta.lt yra aukščiausios kokybės dantų gydymo klinika Klaipėdoje specializuojanti į estetinį plombavimą. Mūsų patirtis ir profesionalumas kartu su puikia infrastruktūra leidžia mums pasiekti aukščiausius rezultatus. Čia rasite aukščiausios kokybės paslaugas bei draugišką ir rūpestingą aplinką. Mūsų komanda visada pasiruošusi atsakyti į Jūsų klausimus ir pasiūlyti geriausią sprendimą Jūsų individualioms poreikiams.

Estetinio plombavimo procesas

Estetinio plombavimo procesas dažnai skirstomas į kelias stadijas. Šios stadijos apima:

 1. Konsultacija ir tyrimas: Pradedame nuo Jūsų dantų būklės ir pageidavimų išsiaiškinimo. Atlikę detalų dantų tyrimą, nustatysime tinkamiausią estetinio plombavimo būdą.
 2. Plombavimo procedūra: Pradedame pažeistų dantų paruošimu, o tada naudojame specialią medžiagą, kad sukurtume vos pastebimą plombą su tuo pačiu atspalviu kaip ir Jūsų natūralūs dantys.
 3. Šlifuoja ir poliravimas: Baigiamoji stadija, kurioje tikriname ir deriname plombos formą, užtikrindami maksimalų komfortą ir estetiką.

Ar estetinis plombavimas skausmingas?

Dauguma pacientų pastebi minimalaus diskomforto jausmą procedūros metu. Stomatologijos srityje pasiekta pažanga leidžia sumažinti skausmingus jausmus. Be to, naudojame vietinius anestetikus, kad Jūs justumėtės kuo komfortiškiau. Po procedūros gali kilti nedidelis jautrumas, tačiau tai laikina ir išnyks per kelias dienas.

Rekomendacijos po estetinio plombavimo procedūros

Po estetinio plombavimo rekomenduojama laikytis šių nurodymų:

 • Atsisakyti karštų ir šaltų maisto produktų: Pirmomis dienomis po procedūros vengti labai karštų arba šaltų maisto produktų, kad išvengtumėte jautrumo.
 • Vengti kietų maisto produktų arba gyventi sugrūdintus dantis: Venkite kramtyti arba perlenkti daiktus, kurie galėtų sugadinti plombas.
 • Griežtai laikytis burnos higienos: Nuolat tepliodamiesi dantų pastomis ir gijomis užtikrinsite geresnį estetinio plombavimo ilgaamžiškumą.
 • Reguliariai lankyti dantų gydytoją: Atliekant programinę patikrą galime anksti pastebėti galimus plombavimo defektus ir išspręsti problemas prieš tai įsiplieskiant.

Apibendrinimas

Estetinis plombavimas yra puikus būdas atkurti ir pagerinti savo dantų estetiką. Klaipėdoje mūsų komanda Preidenta.lt su malonumu pasiūlys Jums kokybiškas ir profesionalias estetinio plombavimo paslaugas. Susisiekite su mumis ir pradėkite savo kelionę link gražios šypsens jau šiandien!

Į puslapio viršų - Preidenta.lt

estetinis plombavimas klaipedoje
Peter Lindeman
Norėjau šypsotis, bet dantys... 😬
Nov 9, 2023
Maria Mena
Tai puikus pasirinkimas dantų gražinimui! 🦷💯
Nov 4, 2023